MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje smlouvy pro více než 500 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %.

Produktový manažer

Co nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr na pozici Produktového manažera.
  • Perspektiva rychlého profesního rozvoje.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění.
  • Mladý a tvůrčí kolektiv. Velmi častý kontakt s TOP managementem.
  • Start-upové prostředí, možnost podílet se na velkých a úspěšných projektech a potkávat se s vysoce postavenými managery partnerských společností.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Atraktivní práce v centru Prahy.
  • Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

Náplň práce:

Participace na strategických projektech pojišťovny – implementace nových a správa stávajících projektů. Spolupráce s projektovými týmy O2, Air Bank, Home Credit apod.

Široký záběr činností: obchodní vyjednávání, tvorba produktu, participace na přípravě obchodních smluv, marketingových materiálů či datové komunikace v rámci projektu.

Komunikace s dalšími útvary pojišťovny: koordinace souvisejících činností (IT, právní, provozní a pojistně-matematické odd.). Nejedná se o jednu opakovanou úzkou činnost.

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického popř. právnického směru.
  • Praxe v sektoru pojišťovnictví výhodou.
  • Pracovní nasazení, tah na branku, chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Koncepční a analytické myšlení.
  • Komunikační, koordinační a prezentační dovednosti.
  • Dobrá znalost v MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Společnost
MAXIMA pojišťovna, a.s.
Adresa
Italská 1583/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Maxima pojišťovna, a.s., Petra Holešáková