Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

DPČ*Operátor výroby za min. 150,-Kč/h. Jihlava a okolí

Do stabilní zahraniční společnosti s přátelskou atmosférou ve výrobě hledáme OPERÁTORY VÝROBY.

Lokalita práce: 4 km od Jihlavy (autobusový spoj před firmu)

Směny: Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Náplň práce:

montáž komponentů na tepelné výměníky
vizuální kontrola výrobků

Nabízíme:

***DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI 150,-Kč/hod! *** (možnosti i hlavního pracovního poměru)

+ Příplatek za noc: 10%

+ Příplatek za víkend: 10%

+ Příplatek za svátek: 100%

+ Stravenky: 100,- Kč/den (20,- Kč zaměstnanec, 80,- Kč uživatel)

PŘÍPLATEK ZA DOPRAVU až 4.000,- Kč/měs.!!!!

čisté pracovní prostředí

přátelská atmosféra na pracovišti

dlouhodobá spolupráce

Požadujeme:

pracovitost a spolehlivost
logické uvažování
výborný zdravotní stav
zaslání Vašeho životopisu

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 213 668.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura

Work Service Czech s.r.o., Lucie Machotková
Křenová 60, 602 00 Brno, Česká republika
+420 602 385 151