Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.
Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.
Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.
Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.
Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Finanční účetní

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní logistickou společnost, hledáme do týmu motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur
  • Správa agendy závazků a pohledávek
  • Spolupráce při inventarizaci majetku
  • Evidence vrácení faktur
  • Zakládání a archivace účetních dokladů
  • Spolupráce při účetní závěrce

Požadujeme:

  • SŠ ekonomického směru
  • Znalost účetní problematiky a související legislativy
  • Uživatelskou znalost MS Word a MS Excel
  • Aktivní přístup k práci, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti rodinného charakteru
  • Zodpovědná práce v příjemném kolektivu
  • Moderní kanceláře v Praze 10
  • Flexibilní pracovní doba, stravenky, 25 dnů dovolené

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentor Advanced Search, Jana Klimpellová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.