Agentura RITUAL je česká reklamní agentura, plná talentovaných lidí, pyšnící se řadou spokojených klientů významných značek českého trhu. Poskytuje svým klientům kompletní služby v oblasti marketingové komunikace ATL/BTL.
Hledáme nové kolegy / kolegyně na pozici:

Produkční pro eventy

Co vás čeká

  • Různorodá práce na zakázkách nadnárodních klientů z oblasti automotive a rychloobrátkového segmentu
  • Produkční práce v týmu na eventech, roadshow, kongresech
  • Od návrhu, po přípravy až samotnou realizaci
  • Práce s týmem mladých kreativních lidí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • jednoznačně bychom ocenili zkušenosti v daném oboru
  • samostatnost
  • kreativitu
  • zodpovědnost
  • organizační schopnosti a schopnost vést tým externích pracovníků

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí české reklamní agentury s 19 letou tradicí, řadou národních i nadnárodních klientů
  • Kreativní pracovní prostředí, mladý tým a řadu pracovních i mimopracovních výhod.

Společnost
ritual communication s.r.o.
Adresa
Palackého 75/29, Poděbrady – Poděbrady III
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel