Sháníme posilu do týmu naší stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti
se zahraniční účastí, pokud svou práci odvádíš poctivě a kvalitně, hledáme právě Tebe!

Nabízíme:

- Stravenky, Cafeterie.
- Týden dovolené navíc.
- Jazykové kurzy a další vzdělávání.
- 13. a 14. plat je u nás samožřejmostí.
- Velmi motivující finanční ohodnocení.
- Příjemné pracovní prostředí.
- Moderní a nově vystavené prostory pracoviště.
- Zázemí velmi stabilní zahraniční společnosti.

Náplň práce:

- Podpora nákupního oddělení v Německu, zajišťování informací o cenách,
časech dodání, ohodnocení nabídek.
- Objednávání nepřímého materiálu a služeb, zpracování interních požadavků
- Sběr a údržba dat v databázi, příprava výběrových řízení.
- Strategické jednání s dodavateli, udržování a rozvoj vztahů.

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání, aktivní Anglický/ Německý jazyk.
- Praxe v nákupu nepřímého materiálu podmínkou
- Pokročilá znalost MS Office
- Logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
- Samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.

Společnost
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Account Manager, Key Account Manager, Category Manager, Business Development Manager, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JOB LEADER CZECH s.r.o., Eliška Kostovová