Společnost Pytloun Hotels je úspěšnou expandující společností v oblasti hotelnictví a pohostinství. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionálnímu přístupu utváříme našim hostům druhý domov na cestách. V tom, co děláme, chceme být nejlepší, proto Vám nabízíme možnost stát se součástí našeho týmu. Hledáme posilu na pozici:

Kuchař/ka v Grand Hotelu Imperiál****

Co bude Vaším úkolem:

příprava pokrmů a zajištění standardů kvality
kontrola stavu a včasné zásobování
spolupráce na tvorbě menu
údržení vysokého standardu kvality restaurace

Naše požadavky:

vyučení v oboru nebo alespoň praxe na obdobné pracovní pozici
profesionální přístup a organizace práce
proaktivní přístup
chuť do práce a šíření firemní kultury

Za Vaši práci nabízíme:

nadstandartní finanční ohodnocení
ubytování zcela zdarma!
designové pracovní prostředí v hotelu
přátelský kolektiv
řadu firemních benefitů:

  • výhodné stravování ve všech restauracích sítě Pytloun Hotels
  • mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • ubytování pro dvě osoby na jednu noc ve vybraném hotelu sítě Pytloun
  • multisport karta s příspěvkem od zaměstnavatel
  • zvýhodněné vstupy do wellness
  • příspěvek na ošacení

a využívání dalších služeb našich obchodních partnerů

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis nebo přímo kontaktovat naše HR oddělení

Společnost
PHG s.r.o.
Adresa
1. máje 757/29, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Služby, Kuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel