Požadujeme:
 odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (VOŠ, VŠ v oboru)  znalost standardů a metodik  trestní bezúhonnost  uživatelská znalost práce na PC  řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič Osobnostní předpoklady:  ztotožnění se s posláním Charity  jednání v souladu s posláním a cílem služby  odolnost vůči psychické zátěži  schopnost samostatné i týmové práce  vlastní aktivita a tvořivý přístup Nabízíme:
 zázemí stabilní organizace  flexibilní pracovní dobu  zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti  ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu  profesní podporu  možnost seberealizace a dalšího vzdělávání  pro pracovní účely služební mobil, vozidlo, počítač/notebook Typ pracovního poměru: plný úvazek (40 hod. týdně) Předpokládaný nástup: 18.11.2019 nebo dle domluvy Výběrové řízení: ano Místo výkonu: Češkova 1247, Pardubice, 530 02 V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete elektronicky strukturovaný životopis a motivační dopis s uvedením názvu pozice.


Informace o pozici

Společnost
Oblastní charita Pardubice
Adresa
Češkova 1247, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 25 700 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.