AGROFINAL, s.r.o. se sídlem v Praze 1, Petrská 24, s více než 20-letou působností na trhu v ČR, člen Agrofinal Group, hledá hlavního účetního

Pracovní náplň:

- účtování o všech účetních případech účetní jednotky

- reporting a analýzy pro majitele společnosti

- podpora vedení společnosti

- vedení pokladny, spolupráce s bankou

- vystavování faktur

- Vedení skladové evidence, inventurní soupisy

- Vedení mzdového účetnictví a zpracovaní mezd

- DPH. Kontrolní hlášení

- Měsíční uzávěrky, roční uzávěrka, včetně podkladů pro daňové přiznání

- Režijní účetnictví, důsledná alokace nákladů společnosti

- zajišťování administrativního fungování sídla společnosti

Požadavky:
- VŠ vzdělání příp. SŠ s mnohaletou praxí
- znalost účetního programu DUEL od Ježek software, s.r.o.
- organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
- akčnost prováděné práce, zkušenosti s vedením účetnictví a zájem napředovat, být v souladu se směnami
- uživatelská znalost MS OFFICE, Internet, jiné programy výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- věk není kritériem

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci, poskytneme prostředí pro tvorbu a kreativitu
- dobře nastavený tým kolegů
- příjemné prostředí v centru Prahy a dosahu MHD
- dobré pracovní ohodnocení + bonusy
- nástup dle dohody

Společnost
AGROFINAL spol. s r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AGROFINAL spol. s r.o., člen Agrofinal Group, Iveta Leginuszová