Pokud hledáš vhodnou cestu, jak se dostat do světa obchodu, jsme tou nejlepší volbou. Stačí nám tvá cílevědomost a chuť se učit a překonávat sám sebe. Rádi svoje lidi za dobře odvedenou práci odměníme.
Stačí nám poslat životopis a dorazit za námi na pohovor!

Nevíš kam po maturitě? Pojď k nám! - PRAHA

Chceš chodit do práce rád a s úsměvem?
Záleží Ti na příjemné atmosféře a přátelském kolektivu?
Bojíš se, že nemáš dostatečnou praxi? To rozhodně nevadí, o své kolegy se staráme! Vše Tě naučíme a ve všem zaučíme :-)

Náplň práce:

  • práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
  • účast na obchodních jednáních
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • účast na školeních, sebevzdělávání
  • komunikace s potenciálními klienty
  • marketingové kampaně cílené na klienty
  • administrativní činnost

Co tě bude čekat:

  • fixní plat a neomezené provize + bonusy
  • příjemný kolektiv, který ocení Tvé úsilí a práci
  • úvodní školení zakončené certifikátem
  • příjemné moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností
  • neomezené volání
  • teambuildingové akce
  • stáže a dovolené
  • a další širokou nabídku benefitů (Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy)
  • občerstvení na pracovišti

Požadujeme:

  • zvládat různorodé situace s úsměvem
  • dobrý mluvený projev
  • uživatelská znalost PC, pečlivost
  • reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se vzdělávat

Práce je vhodná především pro muže (i pro absolventy). Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pošli nám svůj životopis a stav se na kávu.

Můžeš se mrknout i na naše webovky: www.jabroker.cz

Společnost
Broker Investment, s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 36 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.