Hledáme obchodního manažera pro prodej nativní reklamy

Nativní reklama je na vzestupu! Chcete zaštítit její prodej na webech předních českých vydavatelství online obsahu (Economia, Vltava Labe Media, TV Nova, Internet Info, Lagardere a mnoho dalších)? Vaším úkolem bude rozvoj vztahů s agenturami: mediálními, digitálními, PR, content marketingovými, ale i s přímými inzerenty. Jsme švédská firma s vlastní technologií, která pomáhá vydavatelům internetového obsahu zlepšovat kvalitu návštěvnosti a získávat další příjmy. Od roku 2017 působíme v České republice. Spolupracujeme s top vydavateli, agenturami a přímými inzerenty.

Koho hledáme?

Člověka se zkušenostmi s prodejem reklamy a mediálního prostoru. S mediálními a digitálními agenturami. Se základní orientací v online marketingu. Otevřenou, pozitivní osobu, s obchodním drivem a schopností překonávat překážky. Případně i se zkušenostmi s vedením malého teamu.

Co nabízíme?

Budete moci samostatně rozvíjet unikátní reklamní produkt s jasnými benefity (výkonový model) a měřitelností, který se zobrazuje na prémiových internetových stránkách. Budete pracovat v neformálním, přátelském teamu. Získáte časovou flexibilitu: nabízíme možnost zkráceného úvazku, možnost částečných home office. Důležité jsou pro nás výsledky, za které rádi odměníme. Budete spolupracovat se zahraničními kolegy na obdobných pozicích na pravidelné či ad hoc bázi. Naše příjemné kanceláře se nachází na pražských Vinohradech, kousek od Riegrových sadů.

Formality

Pokud máte zájem, budeme se těšitt na životopis a případně motivační dopis.

O Strossle:

Jsme švédská firma působící na 11 evropských trzích. Naším posláním je tvořit internet zajímavějším. Strossle platforma sleduje chování uživatelů na stránkách a je schopná doporučit nejrelevantnější obsah podle zájmů čtenářů. Naši technologii využívá více než 1 500 online vydavatelů. Měsíčně zobrazujeme desítky miliard doporučení. Firma má centrálu ve Stockholmu a tým o velikosti 65 lidí.


Informace o pozici

Společnost
Strossle Czechia, s. r. o.
Adresa
Mánesova 881/27, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Strossle Czechia, s. r. o., Patrik Mališ
606 444 111