Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky.

Specialista marketingu pro zahraničí

Hledáme kandidáta/ku do našeho marketingového týmu, který bude rozvíjet naše zahraniční verze. Tato pozice je skvělou příležitostí pro začínající i pokročilé marketéry.

Náplň práce

  • Správa našich zahraničních webových stránek (jejich kontrola, úpravy a opravy)
  • Komunikace a zadávání práce týmu copywriterů a překladatelů
  • Zadávání, kontrola a uveřejňování PR článků (vše v zahraničí)
  • Hledání backlinkových příležitostí, vyjednávání podmínek a dohled nad jejich dodržováním
  • Komunikace s blogery a autory

Požadavky

  • Velký zájem a nadšení pro online marketing a PR
  • Zkušenosti z oblasti online marketingu a SEO optimalizace jsou výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka,
  • Týmový hráč s vlastními nápady a proaktivním přístupem

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a pestrou práci, která dává smysl a kde jdou vidět výsledky
  • Motivující finanční ohodnocení s možností růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru města
  • Možnost flexibilního úvazku a práce z domova
  • Nástup ihned

Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám krátký průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií.

Jarmila Slívová

KLENOTA

Společnost
KLENOTA s.r.o.
Adresa
Bílkova 855/19, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.