Příprava dat v Corelu

• Chcete denně pracovat s programem Corel nebo AI?
• Rádi každý den víte, co budete dělat a chcete tvořit přesné výrobní podklady bez nutnosti kreativity?
• Jste pečliví a rychlí ve své práci?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, pak hledáme právě VÁS.

Co budete dělat?

• Grafické zpracování korektur k zakázkám, dle přesného zadání
• Zadávání dat do informačního systému
• Komunikace v rámci týmu

Máte umět

• Zkušenosti s prací v Corel Draw, nebo Adobe Photoshop
• Vidět detaily a být přesní

Co nabízíme?

• Plné zaškolení do oblasti přípravy výroby tisku a práce s hezkými motivy pro tisk na trička
• Přátelští kolegové
• Možnost vydělat si peníze navíc, díky své kvalitě práce
• Podporu osobního rozvoje
• Vhodné i pro absolventy

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

Kontaktní osoba pro výběrové řízení: Kristýna Maťáková

Společnost
Danielson s.r.o.
Adresa
Plzeňská 2155, Žatec
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, DTP operátor, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.