Personální agentura

MANAŽER/MANAŽERKA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Pro svého klienta, středně velkou poradenskou společnost sídlící na Praze 1 hledám MANAŽERA/MANAŽERKU ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ.

Společnost nabízí zajímavou a rozmanitou práci, možnost seberealizace, přátelské a příjemné pracovní prostředí. Pozice je na plný pracovní úvazek, ale společnost umožňuje pružnou pracovní dobu a home office. (Pevná pracovní doba je pondělí až čtvrtek 9-15 hod, v pátek 9-12 hod).

Pracovní náplň

· Vedení týmu účetního oddělení (5 lidí)

· Organizace práce v rámci oddělení a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

· Komunikace s klienty

Požadavky na kandidáta:

· SŠ, VŠ vzdělání

· Dobrá znalost účetnictví, tato pozice může být vhodná i pro člověka se zkušeností z pozice senior účetní

· Dobré komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci

· Aktivní přístup k řešení úkolů

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabídka:

· Společnost nabízí pro úspěšného kandidáta profesní perspektivu a zajímavou práci

· Velmi dobré platové ohodnocení a systém bonusů na základě osobního výkonu

· Příjemné pracovní prostředí

· Podpora vzdělávání a dalšího rozvoje, možnost věci ovlivňovat

V případě Vašeho zájmu o více informací kontaktujte: Ing. Lada Drobišová, MBA, tel. 722 950 102.

www.LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura