Společnost SKP-CENTRUM, o.p.s. je neziskovou organizací, která působí na trhu sociálních služeb od roku 1992.

Zdravotní sestra

Náplň pracovní pozice:

· provádění odborných zdravotních výkonů a ošetřovatelské rehabilitace - zdravotní sestra,

· činnosti v rámci preventivní, diagnostické nebo léčebné,

· místem výkonu práce Pardubice a okolí.

Požadujeme:

· všeobecná sestra,

· osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,

· praxe výhodou,

· spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost,

· schopnost pracovat v týmu i samostatně,

· ochotu k průběžnému vzdělávání, znalost zákona č. 96/2004 Sb., vyhlášky č.424/2004 Sb. a novelizaci vyhlášky č.231/2008 Sb., zákon 372/2011 Sb., 55/2011 Sb. a 98/2012 Sb.,

· řidičský průkaz sk. B (nutné),

· znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

· HPP na plný úvazek,

· zázemí velké a stabilní neziskové organizace,

· prostor pro osobní rozvoj,

· benefity: auto k soukromému užívání, 5 týdnů dovolené, sick days, možnost dalšího vzdělávání, sportovní a kulturní akce.

Pracoviště: Pardubice a okolí.

Nástup možný ihned.

Společnost
SKP-CENTRUM, o.p.s.
Adresa
Jana Palacha 324, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.