Společnost oekoplan Czech Republic s.r.o. se sídlem v centru Brna působí na trhu již 20 let. jedná se o stabilně rostoucí firmu, která vyhotovuje významné zakázky. Firma se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov, energetických auditů, energetických posudků a projektů úspor energie.

Asistentka/Asistent

Hledáme asistentku/asistenta na poloviční úvazek nebo na DPP, která podpoří náš tým.

Co vás čeká

  • Administrativní práce
  • Podpora spolupracovníků
  • Pošta (kompletace a generování faktur)
  • Příležitostné pochůzky
  • Zajištění běžného chodu kanceláře
  • Drobný úklid na pracovišti (nádobí, péče o kytky)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zodpovědnost, výkonnost a samostatnost
  • Pozitivní přístup
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Příjemný projev a týmový duch
  • Plynulou práci s PC

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti v administrativě
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci v atraktivním prostředí v centru Brna
  • Dlouhodobou práci na poloviční úvazek či na DPP
  • Přátelský přístup a stabilitu
  • Práci vhodnou i pro studenty
  • Nástup 1.2.2021

Cítíte-li se nabídkou osloveni, pošlete nám prosím svůj motivační dopis a CV opatřené fotografií.

Společnost
oekoplan Czech Republic s.r.o.
Adresa
Rašínova 103/2, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.