Náplň práce:

- přímá práce s klientkami azylového bytu pro matky s dětmi a klienty pobytové krizové pomoci

- vedení dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na aktualizaci metodik služeb

- provozní a organizační zajištění služeb

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- komunikační dovednosti, praxe v práci s klientem vítána

- orientaci v sociálním systému a návazných službách

- orientaci v zákoně o sociálních službách a standardech kvality sociálních služeb

- samostatnost, spolehlivost a pečlivost

- schopnost týmové spolupráce

- ochotu podílet se i na provozním zajištění služby (úklid, praní apod.)

- odolnost vůči stresu

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké benefity

- ohodnocení obvyklé v neziskovém sektoru

- práce na pracovní smlouvu, úvazek 0,6/4 dny v týdnu

Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 5. 2019. Nástup od 6/2019 nebo dle dohody.

Společnost
PROXIMA SOCIALE
Adresa
Rakovského 3138/2, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace