DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Projektový manažer

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:
Samostatné řízení svěřených projektů od fáze nominace do předání do sériové výroby.
Příprava a aktualizace termínového plánu, monitorování odchylek a definování opatření.
Tvorba a vedení projektového týmu.
Vedení projektu (organizačně, technicky…) v souladu s firemními směrnicemi, komunikace se zákazníkem a v rámci firmy.
Sledování ekonomiky projektu, kvality a termínů.
Pravidelná prezentace stavu projektu.
Vedení projektové dokumentace.

Pracovní režim: klouzavá pracovní doba.
Termín nástupu: dohodou.
Nástupní hrubá mzda: od 40 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 45 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: min. SŠ vzdělání technického směru.
Zkušenosti s vedením projektů dle standardu APQP.
Znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou.
Uživatelská znalost MS Office podmínkou, MS Project a MS Dynamics výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní styl orientovaný na dosažení výsledku, ochota k vysokému pracovnímu nasazení, ochota k přebírání osobní odpovědnosti za vlastní rozhodnutí, schopnost aktivně řešit svěřené agendy v rámci vymezeném rozhodnutím vedoucího oddělení, „týmový hráč“.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel