Obchodní zástupce SW nástrojů CAD/CAE

Významná firma v oblasti počítačových simulací a dynamiky vozidel, prodeje a školení produktů značky Hyper Works,přijme pracovníka do pozice:

*Obchodní zástupce pro prodej softwarových nástrojů CAD/CAE

Požadavky a pracovní náplň:

*min. vzděláni SŠ

* VŠ výhodou

*AJ

*ŘPB

*min. 3 letá praxe v oboru prodeje CAE nebo CAD softwaru-podmínkou!

*z předchozí praxe prodejní zkušenost s nástroji(něco z toho-výhodou) : Ansys, Abaqus, MSC (Nastran, Patran), Siemens NX, Femap, apod. nebo Catia, Creo/Pro E, SolidWorks, SolidEdge, UG, Inventor apod.

*péče o stávající klienty

*akvizice nových klientů

*obslužný region-celá ČR

Nabídka:

plat: 43-50.000 btto fix +% provize z prodeje

benefity:

*telefon

*notebook,

*týden dovolené navíc,

*stravenky,

* částečně home office,

*auto

a další...

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.