Unikátní nestátní zařízení, poskytuje zdravotní a sociální služby, specializuje se na pacienty nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou v pokročilé fázi nemoci. Důraz kladen na individuální péči o klienta, přátelské prostředí.

Staniční sestra/Vedoucí péče na sociálním oddělení

Náplň práce:

- vedení týmu cca 20 pracovníků v sociálních službách, jejich hodnocení, kontrola plnění individuálních plánů

- tvorba harmonogramů práce, rozpisů směn.

- spolupráce na tvorbě ošetřovatelského plánu péče o klienty (systém primárních sester)

- spolupráce s praktickým lékařem a odbornými lékaři

Požadujeme:

- vzdělání všeobecné sestry podle zákona 96/2004 Sb.

- orientaci v zákoně č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

- spolehlivost, trpělivost, laskavost, pečlivost, empatii, schopnost samostatně pracovat a rozhodnout se

- zkušenosti s vedením týmu jsou velkou výhodou

- praxe v sociálních službách výhodou

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí v moderně zrekonstruovaném areálu

- přátelský kolektiv, dostatek času na klienta

- podpora dalšího vzdělávání

- 1 týden dovolené navíc, tj. 25 dní

- od nástupu dotované obědy - výběr ze 3 jídel za symbolických 10,- Kč/oběd

- po půl roce nárok na benefity na dovolenou, vzdělávání, kulturu, volný čas, aktivity dětí atd.
ve výši 15.000,- Kč/rok

Společnost
Oblastní charita Červený Kostelec
Adresa
Dvůr Králové nad Labem – Žireč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.