Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Marketinový specialista

Pro našeho klienta, IT společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingového specialisty.

Náplň práce:

· Aktivity v oblasti online prezentace: správa webu, komunikace na sociálních sítích, …

· Zajištění propagace v tištěných médiích

· Tvorba a aktualizace POS materiálů – prospektů

· Organizace eventů – konferencí, zákaznických akcí (snídaně,…)

· Odpovídání zákaznických dotazů, zpracování novinek pro zákazníky

· Spolupráce s externími dodavateli marketingových služeb

· Příprava různých reportů, prezentací atd. (interní marketing)

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání – zaměření na marketing

· 1-2 roky praxe na pozici Marketingového Specialisty (ideálně v IT/technologické společnosti)

· Znalost práce se sociálními sítěmi

· Znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou

· Kreativita, schopnost vytvářet psaný text, samostatnost a vlastní nápady

· Velmi dobré prezentační dovednosti – schopnost zaujmout a přesvědčit klienta

· Organizační dovednosti, flexibilita, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

· Zázemí renomované IT společnosti

· Zodpovědnou a různorodou pozici

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Balíček zaměstnaneckých výhod: flexibilní pracovní doba, možnost home office, 5 týdnů dovolené, multisport karta, AJ s rodilým mluvčím, penzijní připojištění, telefony pro rodinu s výhodným tarifem

· Moderní pracoviště s dobrou dopravní dostupností

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura