Jsme firma zabývající se výrobou funkčních designových přípojných míst. Jako jediný výrobce na českém trhu vyrábíme ručně a pod dohledem odborných pracovníků přípojná místa, které jsou nejen plně funkčním, ale zároveň i nadčasovým designovým prvkem daného prostoru.

BIGÁDA / PŘIVÝDĚLEK | FRÉZOVÁNÍ & PROGRAMOVANÍ FRÉZY

Pro nově zakoupenou frézu hledáme výpomoc na pár hodin týdně pro naprogramovaní a frézování prototypů (plast, dřevo, hliník).

Náplň práce:

  • Obrábění na CNC frézce včetně programování dle zadané dokumentace (Autodesk Inventor)
  • Seřízení a nastavení stroje
  • Samostané rozhodování o voleném postupu práce

Požadavky:

  • SOU obor strojírenství (výhodou)
  • Praxe na CNC fréze se znalostí programování (MACH3)
  • Schopnost samostatně volit postup práce a vhodné nástroje
  • Šikovnost, zájem o obor, manuální zručnost

Společnost
LIVIN’IN a.s.
Adresa
Olomoucká 601/51, Brno – Černovice
Plat
Plat: 200 – 400 Kč / hodina
Zařazeno: Strojírenství, Seřizovač/programátor CNC strojů, Operátor CNC strojů, Projektant, Průmyslový designer, Mechanik, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 16.4.2019 – 31.5.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.