Co vás čeká

  • Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky klientů.
  • Cestami a schůzkami s našimi klienty strávíte 5 v týdnu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Hledáme primárně někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka se střední školou a zkušeností v oboru nezavrhneme.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Máte řidičský průkaz? Na cestách strávite 5 dní v týdnu.Auto bude na cestovaní pro Vás určite lepší než vlak nebo autobus.

Co vám můžeme nabídnout

  • Víme moc dobře, jak důležití pro naši firmu jste....nenabízíme nejvyšší platy v republice, neslibujeme vzdušné zámky....nabízíme jistotu, slušné a korektní zacházení, plat naúčtě vždy a včas.
  • Služební automobil, telefon, laptop

Společnost
Laverna trade, s. r. o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Laverna trade, s. r. o., Tomáš Pospíchal
+421918262176