Obchodník pro zahraniční trhy

Společnost Fine Pack je mladou a inovativní společností zabývající se výrobou a distribucí zakázkových reklamních tašek a obalových materiálů pro největší evropské společnosti. Vzhledem k našemu rychlému rozvoji a průlomové činnosti, hledáme nového parťáka do našich řad. Osobní drive, ambice a chuť našich zaměstnanců se posouvat jsou pro nás stejně důležité, jako přátelské prostředí a vlastní seberealizace v práci. Více o naší společnosti na www.finepack.com.

Náplň:

  • Akviziční činnost v rámci svěřeného regionu (Francie, Holandsko, Švédsko, Belgie, Dánsko, Finsko, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko)
  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonní a emailové komunikace, případně osobního jednání
  • Monitoring a správa zákazníků a zakázek v našem interním systému
  • Podílení se na vytvoření obchodní strategie společnosti
  • Týmová spolupráce s ostatními kolegy napříč společností

Požadujeme:

  • Vysoká úroveň znalosti AJ nebo jednoho z cizích jazyků akvizovaného regionu (min B2)
  • Nadstandardní písemný a ústní projev
  • Schopnost týmové práce a samostatného rozhodování
  • Ochota učit se novým věcem
  • Otevřenost k novým nápadům, inovacím a změnám
  • Znalost práce na PC nebo MAC

Nabízíme:

  • Fixní mzda + bonusové ohodnocení z realizace zakázek + roční bonus za plnění plánu
  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský, mladý a neformální kolektiv

Společnost
Fine Pack s.r.o.
Adresa
Za potokem 46/4, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Prodejce po telefonu/Telesales, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.