Poradenská společnost grantEX je na trhu sedmým rokem. Poskytujeme komplexní profesionální služby i pro ty nejnáročnější klienty. Vynikáme v dotačním poradenství, účetnictví, daních, prodeji & nákupu firem, právních službách a pojištění.

S čím nám pomůžete?

Budete pro nás zpracovávat precizní dokumenty: marketingové studie, business plány, studie proveditelnosti apod. Zpravidla jde o 15 až 50 stran. Potřebné podklady dostanete od nás.

Kdo nabídku nejvíce ocení?

Čas si řídíte sami. Na své si přijdou např. doktorandi technických oborů, učitelé výuky IT či lidé přivydělávající si psaním diplomek a rodiče na mateřské/rodičovské, kteří mají technický background.

Proč se vyplácí externí spolupráce?

  • Nejednáte s klienty, veškeré podklady získáte od nás.
  • Jelikož jde o externí spolupráci, je plně na Vás, kolik času této práci věnujete. Je tedy na Vás, jestli nám dodáte 1 precizní dokument měsíčně nebo 4.
  • Výše odměny se odvíjí od počtu a kvality dokumentů, které pro nás vypracujete.

Ozvěte se nám

Potřebujete doplněk k příjmu? Nabídka dokonale splní Vaše časové a finanční potřeby. Pošlete nám prosím životopis a krátký motivační dopis. Těšíme se na osobní setkání.


Informace o pozici

Společnost
grantEX s.r.o.
Adresa
Tržiště 366/13, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Odborný asistent, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.