Společnost LOMAX & Co je výrobcem a dodavatelem garážových vrat, vstupních dveří a stínicí techniky s více jak pětadvacetiletou tradicí.

Správce Technické přípravy výroby

Co budete dělat?

  • návrh efektivní tvorby výrobní dokumentace
  • nastavení a tvorba srozumitelných logických vzorců
  • správa B2B e-shopu

Co požadujeme?

  • technické a logické myšlení
  • znalost MS Excel a práce se vzorci
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost, analytické myšlení
  • schopnost komunikace napříč odděleními
  • znalost ERP systému Helios Orange výhodou

Co nabízíme?

  • možnost se realizovat
  • zázemí silné a stabilní výrobní společnosti
  • zajímavou samostatnou práci
  • příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv
  • zaškolení
  • motivační platové podmínky, benefity

Společnost
LOMAX  & Co s.r.o.
Adresa
Bořetice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Seřizovač/programátor CNC strojů, Programátor, Vývojový inženýr, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

LOMAX  & Co s.r.o., Petr Bařina