Wine Food je obchodní společnost zabývající se prodejem italských potravin a vín. Obchodujeme výhradně s přímými dodavateli, což nám zajišťuje garanci nejvyšší kvality u všeho, co přivážíme na český trh. Výběr a skladba sortimentu nabízených potravin a nápojů, se vedle tradiční osvědčené nabídky, řídí i aktuálními gastronomickými trendy. O naše produkty se stará profesionálně vyškolený tým a řada našich zaměstnanců jsou odborníci v oboru italské gastronomie.

Finační ředitel/ka

Pracovní náplň:

- zodpovědnost za finanční a controllingový úsek včetně HR

- vedení týmu cca 15 lidí

- zodpovědnost za finanční a manažerské účetnictví celé skupiny (6 entit)

- supervize personálního a mzdového úseku

- sestavování rozpočtů, tvorba analýz a plánů, vyhodnocování plnění cílů

- kontrola peněžních toků

- finanční management a hodnocení rizik jednotlivých projektů

- komunikace s auditory, daňovými poradci a finančními institucemi

- inovace v oblasti Fintech

Požadujeme:

- několikaletou zkušenost na pozici CFO s mezinárodním přesahem

- zkušenosti s ERP systémy (Helios – Septim výhodou), výborná znalost MS Excel

- zkušenosti s nastavováním změn ve společnosti

- angličtina na komunikativní úrovni (italština výhodou)

- samostatnost, kreativní uvažování

- silné analytické schopnosti a schopnost pracovat v týmu

- smysl pro detail

Nabízíme:

- Samostatnou a odpovědnou řídící roli

- Možnost se spolupodílet na dalším rozvoji společností

- Adekvátní finanční ohodnocení

- Pracovní telefon, notebook a spoustu zaměstnaneckých chutných výhod

Společnost
Wine Food Market s.r.o.
Adresa
Strakonická 1353/3, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Italština (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wine Food Market s.r.o., Jan Kříž
739 779 567