Přidejte se do online cestovní kanceláře, kde pracuje přibližně 25 lidí s otevřenou a přítelskou atmosférou. Hledáme někoho se zájmem o práci v IT s alespoň krátkou praxí a velkou chuťí učit se a makat na svých dovednostech.

SW Tester/ka v online cestovní agentuře

Náplň práce:

  • Příprava testovacích scénářů a checklistů včetně přípravy dat
  • Testování nových funkcionalit i provádění regresních testů
  • Manuální testování webových stránek
  • Příprava automatizovaných testů
  • Podílení se na analýze a tvorbě dokumentace

Očekáváme:

  • Ochotu a zájem specializovat se na testování SW řešení
  • Předchozí praxi v oblasti testování
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka (číst a psát)
  • Systematické uvažování, dotahovat věci do konce, pracovat samostatně
  • Schopnost analyticky uvažovat a chuť se učit
  • Základní znalost HTML, CSS

Výhodou:

  • Vzdělání s IT zaměřením
  • Znalost základů programování
  • Znalost SOAP UI, JMeter, REST

Nabízíme:

  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost odborného i karierního růstu
  • Technologická i jazyková školení
  • Kartu Multisport jenom za 350 Kč
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Cafeterii 1.000 Kč/ měsíc
  • Slevy na zájezdy

Společnost
iSTEP CE s.r.o.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW, Tester, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

iSTEP CE s.r.o., Barbora Kadlecová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.