Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů.

Případový manažer / případová manažerka

Souhlasíte s tím, že do práce by měl člověk chodit rád? Je vám blízká myšlenka, že práce má být smysluplná? Věříte v to, že sociální služba může být velmi užitečná při pomoci obětem kriminality „postavit se znovu na nohy“? Pokud ano, rádi vás přivítáme v ostravské pobočce Bílého kruhu bezpečí.

CO BUDETE DĚLAT?

¬ přímo pomáhat obětem trestných činů,

¬ pomáhat s koordinací týmu poradců,

¬ zajišťovat mezioborovou spolupráci,

¬ koordinovat interní aktivity a výcviky,

¬ objednávat klienty.

PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE/KY A ZNALOSTI, KTERÉ OCENÍME:

¬ osobní zralost,

¬ komunikativnost, empatický přístup, flexibilita a ochota učit se,

¬ praktické zkušenosti v poskytování psychosociálních služeb v rozsahu min. 3 let,

¬ odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (ukončené VŠ studium humanitního směru, min. úroveň Bc.)

¬ organizační schopnosti,

¬ smysl pro týmovou spolupráci,

¬ samostatnost, pečlivost, spolehlivost a pozitivní přístup.

NABÍZÍME MOŽNOST:

¬ částečný pracovní úvazek (0,8), po domluvě možnost navýšení na celý úvazek,

¬ 5 týdnů dovolené,

¬ spolupráci s týmem motivovaných odborníků,

¬ příjemné pracovní prostředí v centru města,

¬ rozšíření znalostí v oboru sociálních služeb,

¬ osobní růst (účast na akcích organizace, školení i další vzdělávání).

Nástup možný od 1. 7. 2019

Místo výkonu práce: ul. 28. října 124, 702 00 Ostrava

V případě zájmu pošlete motivační dopis a své CV do 24. 4. 2019.

Více informací na www.bkb.cz

Společnost
Bílý kruh bezpečí, z.s.
Adresa
28. října 2556/124, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.