Hledáme do svých řad vedoucího manažera projektu. Jedná se o projekt v rámci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, který je zaměřen na podporu vzdělávání ve Slaném (dojezdová vzdálenost z Prahy 30 minut). Projekt bude zahrnovat provoz vzdělávacího centra, spolupráci s dětmi, jejich rodiči a místními mateřskými a základními školami.

Náplň práce:

- Odpovědnost za hladký průběh celého projektu

- Řízení pracovníků projektu, spolupráce s partnery

- Odpovědnost za soulad projektu s pravidly Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání

- Kontrola dodržování rozpočtu, harmonogramu a naplňování monitorovacích indikátorů

- Dohlížení na zpracování veškeré projektové dokumentace (zprávy o realizaci, závěrečné zprávy, výstupy projektu)

Požadavky:

- Zkušenosti z oblasti plánování, koordinace a organizace projektu

- Schopnost vést tým a zároveň v týmu pracovat

- Výborné komunikační a prezentační dovednosti

- Samostatnost, odpovědnost a pečlivost

- Výhodou zkušenost s projekty v operačních programech OP VVV nebo OPZ

Nabízíme:

- Seberealizaci na odpovědné řídící pozici

- Zaměstnání na plný úvazek v zavedené neziskové organizaci

- Mzdu ve výši 40 tis. hrubého měsíčně

- Plně hrazený certifikovaný tříměsíční kurz Montessori pedagogiky

- Šest týdnů dovolené a flexibilitu v organizaci pracovní doby

Společnost
ROMODROM
Adresa
Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.