CRYTUR, spol. s r.o. je přední světovou společností zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů pro špičkové vědecké aplikace a náročné průmyslové technologie (elektronová mikroskopie, lasery, luminofory aj.). Jsme ryze česká dynamicky a trvale se rozvíjející společnost s více než 200 zaměstnanci a ročním obratem 250 mil. Kč. S ohledem na stálé rozšiřování kapacit hledáme nové kolegy, kteří se chtějí podílet na přípravě technologií pro budoucnost.

Technický obchodník - konzultantt

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky a získávání nových (účast na výstavách a veletrzích),

- technická podpora a komunikace se zákazníkem i s vývojovým a výrobním oddělením v rámci firmy,

- návrh/podílení se na technických řešeních pro zákazníka a podpora realizace v rámci firmy

- evidence objednávek v systému K2, dohled nad jejich průběhem a potvrzování termínů,

- každodenní komunikace se zákazníky (osobně, telefonicky, e-mailem),

- vyřizování reklamací zákazníků,

- úzká spolupráce i s dalšími odděleními ve společnosti.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického zaměření, v oblasti strojní, materiálového inženýrství, optiky či fyziky vítána

- praxe v konstrukčních programech a zkušenosti s technickou dokumentací

- praxe na obdobné pozici výhodou,

- výborné komunikační a organizační schopnosti,

- samostatnost, pečlivost, trpělivost,

- pokročilá znalost Microsoft Office,

- angličtina samozřejmostí,

- ochota postupně vstřebat odborné technické znalosti,

- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- spolupráce na rozvoji světově unikátních řešení,

- kontakt se špičkovými aplikacemi v oboru,

- možnost stát se součástí moderní a dynamicky se rozvíjející a technologické společnosti,

- systematický kvalifikační rozvoj,

- přátelské pracovní prostředí, profesionalita,

- odpovídající platové ohodnocení,

- prémie

- každoroční zvyšování mezd,

- vývojářské pozice umožňují flexibilní pracovní dobu,

- 5 týdnů dovolené,

- stravenky, příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění.

Společnost
CRYTUR, spol. s r.o.
Adresa
Na Lukách 2283, Turnov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Account Manager, Průmyslový designer, Product Specialist, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.