Science centrum IQLANDIA, o.p.s.

Mistr údržby

Co vás čeká

Vedení pracovníků údržby (5 zaměstnanců), plánování směn, rozdělování kompetencí, kompletní supervise expozic, soustavný monitoring stavu expozic, řešení závad v expozicích, příp. přímo jejich odstranění, koordinace řešení závad a technických problémů v expozicích, zadávání úkolů pracovníkům údržby dle priorit

Směnnost: 8, 10 a 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti s řízením menšího kolektivu, manuální zručnost, technické a logické myšlení, organizační dovednosti, schopnost řídit provoz expozic po personální a technické stránce, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC

Elektrikářské oprávnění vyhl. 50, §6

ŘP B (aktivní řidič)

Výhodou bude, pokud budete umět

Profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení konfliktních situací, nadhled, základní znalost AJ pro čtení technické dokumentace

Co vám můžeme nabídnout

Závodní stravování/stravenky, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, denní směny, pitný režim, možnost parkování atd.

Společnost
IQLANDIA, o.p.s.
Adresa
Nitranská 410/10, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Elektrikář, Elektrotechnik, Technik, Mistr, Údržbář, Elektromechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

IQLANDIA, o.p.s., Monika Vamberová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.