Společnost SeneCura je s více než 6 800 lůžky a s téměř 80 sociálními a zdravotnickými zařízeními přední privátní poskytovatel péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, ve které je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory se špičkovou zdravotní a sociální péčí. SeneCura Česká republika v současné době provozuje 14 SeniorCenter. SeneCura je součástí francouzské skupiny ORPEA, která v mezinárodním měřítku provozuje téměř 800 zdravotnických a sociálních zařízení.

Do našeho SeniorCentra v HAVÍŘOVĚ hledáme kandidáty (m/ž) na pozici:

ŘEDITEL/KA DOMOVA PRO SENIORY (m/ž)

Náplň práce:

  • Řídit, organizovat a kontrolovat činnost domova při dodržování platných zákonů, předpisů a zásad hospodárnosti
  • Zodpovědnost za hospodaření domova, za úroveň a kvalitu poskytovaných služeb a za řádný chod domova
  • Zajistit úkoly stanovené skupinou SeneCura
  • Finanční rozhodnutí v rámci rozpočtových dohod
  • Komunikace směrem ke klientům, rodinám klientů, zaměstnancům, zajištění informační kultury uvnitř i vně domova
  • Personalistika – zajištění personálu, vytváření plánů služeb, přijímání zaměstnanců a zajištění řádného zapracování, organizace a kontrola průběžného vzdělávání personálu, hodnocení personálu (za podpory hlavní sestry a centrály)

Požadavky:

  • Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • Minimálně SŠ vzdělání v oblasti ekonomie, oblasti zdravotnické nebo sociální práce
  • Odpovídající pracovní zkušenosti (není nutné přímo z řízení sociálně zdravotního zařízení), z toho alespoň 5 let na manažerské pozici podmínkou
  • Orientace v provozně ekonomické oblasti, praxe v sociální či zdravotní oblasti výhodou
  • Zkušenosti s řízením různorodého týmu lidí
  • Psychická odolnost a schopnost řešení krizových situací
  • Velmi dobré komunikační, prezentační, organizační a řídící dovednosti
  • Strategické myšlení
  • Vysoká zodpovědnost a důslednost při vykonávání práce
  • Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
  • Aktivní znalost anglického jazyka. Není nutná odborná terminologie, ale potřebujete porozumět mluvené řeči a mluvit bez zábran. Německý jazyk výhodou.
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Znalost problematiky poskytování sociálních služeb dle zákona dle zákona č. 108/2006 Sb. výhodou
  • Aktivní řidičské oprávnění (skupina B)

Co Vám nabízíme:

  • Velmi činorodou a samostatnou práci
  • Práci pro největšího soukromého provozovatele domovů pro seniory
  • Stabilitu mezinárodní skupiny, ale současně prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Využití cizích jazyků
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato role? Pošlete nám Váš Linked-In profil nebo Váš životopis v českém a v anglickém jazyce s průvodním dopisem odpovědí na tento email.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytujete skupině SeneCura výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Společnost
SeneCura s.r.o.
Adresa
Havířov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Vrcholový management, Výkonný ředitel, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel