Hledáme dobrovolníky, kteří by se 1x týdně přibližně 2 hodiny věnovali dětem, které to mají v životě nějakým způsobem těžší než jejich vrstevníci. Jde o děti ze sociálně slabých rodin, děti, které mají nějaký handicap, nemají kamarády, mají problémy ve škole nebo doma, které potřebují zvednout sebevědomí a zjistit, co by je v životě bavilo. Dobrovolníci mohou s dětmi pracovat individuálně v programu Pět P nebo skupinově v programu Dobrovolníci pro rodiny s dětmi.

Požadujeme

- věk min. 15let do programu Dobr. pro rodiny s dětmi
- do programu Pět P věk od 18 let
- trestní bezúhonnost
- čas a ochota dobrovolně pomáhat cca 2 hodiny týdně
- motivace pro neplacenou práci s dětmi

Nabízíme

- nové zkušenosti, zážitky, praxi
- pomoc dětem, které to potřebují
- poznání nových lidí
- smysluplné naplnění volného času
- potvrzení praxe pro přijímačky na VŠ i do zaměstnání
- kvalitní zázemí (výcviky, semináře, supervize, klubovna pro setkávání s dětmi, zajištění materiálů pro činnost, proplácení vstupného a jízdného, možnost účastnit se výletů a dalších akcí)

Náplň práce

- dobrovolnická činnost ve volném čase dětí s dětmi z programu Pět P – individuální činnost s jedním dítětem
- dobrovolnická činnost se skupinkou dětí v Azylovém domě Kladno, na Základní škole Kladno Norská nebo v nízkoprahovém klubu v Berouně
- tyto činnosti mohou být: hry, procházky, výlety, sport, kultura, výtvarné činnosti, pomoc se školní přípravou, atd.

Více informací na www.dckladno.cz

Společnost
DCK, z.s.
Adresa
Cyrila Boudy 1444, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.