Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Obchodně projektový manager- flexibilní pracovní doba #3ECjK

Pracovní náplň:

Jste aktivní osobnost a hledáte dlouhodobou a perspektivní práci pro jednu z nejvýznamnějších společností v oboru, která má v současnosti 1200 zaměstnanců? Hledáte nové výzvy? Tak je tato pracovní nabídka určená přímo pro Vás.

Náplň práce:
- oslovení potencionálních zákazníků, nabídka facility služeb
- účast na rozjezdu nové zakázky
- organizační činnost
- komunikace s ostatními odděleními firmy

Nabízíme:

- dlouhodobou a perspektivní práci pro jednu z nejvýznamnějších společností v oboru, která má v současnosti 1200 zaměstnanců
- příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv a pracovní prostředí
- umožňujeme vlastní organizaci práce a flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost práce z domova
- kurzy a školení
- motivační ohodnocení s dobrým fixním platem
- auto, telefon a notebook i k osobnímu využití

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru - VŠ výhodou
- alespoň mírně až středně pokročilá znalost angličtiny
- zkušenost s vedením zaměstnanců v oblasti služeb
- základní znalost zákoníku práce
- znalost práce na PC
- samostatnou, rozhodnou osobnost
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- aktivní řidič ŘP sk. B

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek