Programátor - vývojový pracovník

Největší společnost na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti hledá do svého týmu nové kolegy pro svou pobočku v Brně, kde sídlí vlastní divize výroby a vývoje těch nejmodernějších zabezpečovacích technologií na trhu. K těm patří zejména DPPC Latis a integrovaný systém EKV a PZTS ASSET.

Popis pozice

  • Programování v C#, C/C++…
  • Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232
  • Práce na systému pro monitorování inteligentních budov
  • Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy
  • Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů
  • Testování produktů, evidence provedených testů

Požadavky

  • Vzdělání se zaměřením na IT (minimálně dokončený bakalářský stupeň, výjimečně student VŠ - v případě nadaného uchazeče)
  • Znalost objektově orientovaných metod vývoje software
  • Znalost databázových systémů SQL (především T-SQL, SQLite)
  • Dobrá znalost C#, .NET Core 2.2, HTML, CSS, TypeScript, Vue.js, Vuex, Bootstrap
  • Znalost moderních technologií (XML, .NET, UML ...) a základních skriptovacích jazyků
  • Zkušenost s vývojem MVVM aplikací výhodou
  • Zkušenost s komponentami DevExpress výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
  • Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou
  • Znalost pokročilých komunikačních standardů výhodou (BACnet, ModBus, OPC, ...)
  • Angličtina výhodou
  • Orientace v elektrotechnických schématech výhodou

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Účast na školeních a odborných seminářích
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • V případě HPP pak benefity jako stravenky, 5 týdnů dovolené,multi-sport karta apod.
  • Pohodový kolektiv, práce v centru Brna s dobrou dopravní dostupností
  • HPP i částečný úvazek (vhodné i pro studetny, kteří dokončují studium)

Společnost
Etimos Human s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Etimos Human s.r.o., Ing. Michal Tsametis
+420 773 552 555
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.