Zakládáme si na budování dlouhodobých partnerství. S našimi kandidáty se snažíme pracovat dlouhodobě a průběžně.

Kandidáti pro nás nepředstavují pouhý výčet pracovních zkušeností a odborných znalostí v životopise. Snažíme se o individuální přístup.

Jsme si vědomi toho, že hledání nového pracovního uplatnění není jednoduché. Ve většině případů se jedná o zásadní životní situace. Snažíme se o to, aby naši kandidáti i v takovéto chvíli pocítili naši přidanou hodnotu. Samozřejmostí je pro nás osobní kontakt a poradenství v průběhu celého procesu recruitmentu, poskytování poradenství při úpravě životopisu a coaching pro účast na pohovorech u klientů.

Product Marketing Manager - výroba (Jeseník) JobID: 896

Product Marketing Manager - výroba (Jeseník)

  • Pro významného klienta, celosvětově uznávanou českou výrobní společnost, jednoho z nejvýznamnějších producentů plastových výrobků určených pro koncového spotřebitele oceněného časopisem Forbes mezi top 100 českými rodinnými firmami, hledáme Product/Marketing Managera. Pozice bude podřízena přímo majiteli.
  • Společnost je špičkovou ve svém oboru. Zabývá se jak výrobou výrobků pod vlastní značkou, tak výrobou pro privátní značky významných obchodních společností v mezinárodním měřítku. Klienti společnosti jsou globální, z větší části v západní Evropě a USA. Kromě pravidelného umístění na žebříčku časopisu Forbes, je společnost držitelem ocenění Red Dot Design. Aktuálně se výrobky prodávají ve více než 80 zemích světa, pobočky jsou v 6 zemích.
  • Společnost je velice progresivní, jak z hlediska managementu společnosti, tak využití moderních technologií výroby a řízení. Společnost každoročně přichází s desítkami nových výrobků, neustále inovuje produktového portfolio.
  • Společnost sídlí v blízkosti Jeseníku.

Popis pozice

  • Pozice Product/ Marketing Managera je nově vzniklá. Důvodem je rozšiřování manažerského týmu společnosti.

Náplní práce bude:

  • plné převzetí agendy v oblasti product marketingu a částečné převzetí marketingové agendy (poměr product marketingu a marketingu by měl být cca 60/40)
  • revize a vytvoření strategie a koncepce v oblasti product marketingu, implementace strategie do stávajících firemních procesů
  • správa produktového portfolia
  • zodpovědnost za vývoj produktů, určení strategie a celkové koncepce
  • plánovaní a koordinace vývoje nových produktů
  • přímé zapojení do individuálních zakázek a customizace produktů
  • sledování trhu, analýzy trhu
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením a oddělením vývoje
  • řízení projektů
  • zodpovědnost za B2B marketing pro Evropu
  • spolupráce s dodavateli - např. reklamní agentury, apod.
  • účast na mezinárodních veletrzích
  • reporting majitelům společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxi na pozici Product Managera ve výrobní společnosti min. 2-3 roky, praxe v oblasti plastů není podmínkou
  • předchozí manažerskou zkušenost v oblasti Product Marketingu
  • dobrou orientaci v oblasti moderních nástrojů pro marketingovou komunikaci, včetně online a social marketingu
  • povědomí o 3D technologích výhodou
  • dobrou znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • hands on přístup
  • proaktivní přístup
  • schopnost delegovat
  • proaktivní přístup, schopnost hledat řešení
  • ochotu dále se učit
  • dobré vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • práci pro úspěšnou českou společnost s ojedinělým konceptem
  • možnost uplatnit vlastní invenci

  • možnost budovat novou produktovou koncepci společnosti
  • možnost častějšího využití homeoffice (min. 2 dny přímo ve společnosti, zbytek dle dohody)
  • nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy
  • služební automobil i k soukromému využití
  • výrazně nadstandardní firemní benefity a péči o zaměstnance
  • obědy zdarma
  • nástup možný ihned, ale není podmínkou

Kontaktní osoba:

  • Mgr. Klára Gernešová
  • +420 702 049 719

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis nebo LinkedIn profil společně s telefonním číslem na uvedenou emailovou adresu.

Pro širší nabídku pozic navštivte https://www.dcgdeltaconsulting.com

Společnost
D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o.
Adresa
Pobřežní 370/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Marketingový ředitel/manažer, Product Manager, Specialista marketingu, Product Specialist, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o., Mrg. Klára Gernešová
+420 702 049 719