Společnost Service & Support spol. s r. o. působící na trhu více jak 15 let poskytuje profesionální služby pro efektivní fungování firemních ICT infrastruktur jak v oblasti provozu, tak i bezpečnosti převážně pro oblast energetiky, bankovnictví a dopravy. V současné době rozšiřuje oblast aplikovaných Big Data na segmenty IoT, Business Analytics a další.

Naše společnost si za dobu svého působení získala důvěru významných klientů z TOP 500 firem v ČR/SK, se kterými realizovala řadu úspěšných projektů. Získali jsme také významná ocenění za systémovou integraci a přínosy našich projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Oceněním naši profesionální práce byla mimo jiné pozvánka na mezinárodní konferenci Splunk conf 2017 pořádané v září 2017 ve Washington D.C., kde jsme jako jedna ze dvou východoevropských firem prezentovali své projekty v oblasti optimalizace IT Operations a IT Security. V loňském roce jsme se účastnili Splunk conf 2018 v Orlandu a v lednu tohoto roku jsme se stali Elite SPLUNK Partner.

SPLUNK Engineer Senior / Junior

Náplň práce:

  • Návrh, realizace a podpora zákaznických v oblasti řízení IT provozu a bezpečnosti
  • Rozvoj a správa zákaznických systémů
  • Komunikace se zákazníky

Očekáváme znalosti v těchto oblastech:

  • Sítě na protokolu TCP/IP
  • Prostředky zabezpečení počítačových sítí (FW, IDS/IPS, SIEM)
  • Znalost prostředí OS Linux nebo OS Windows

Výhodou bude, pokud se budete orientovat v některých z těchto oblastí:

  • Znalost řešení typu SIEM (LogRhythm, Splunk)
  • Znalost řešení provozního dohledu (např. Nagios, Op5)
  • Znalost řešení na bázi anti DDos, WAF, IdM
  • Konfigurace a správa OS Linux (RedHat/SUSE – výhodou), Windows, Active Directory

Dále požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy IT oborů)
  • Aktivní AJ na středně pokročilé úrovni, řid. průk. sk. B
  • Flexibilitu, silný zájem o profesní rozvoj a další vzdělávání
  • Schopnost učit se (např. Splunk Enterprise Security + IT Service Intelligence, Nagios, OP5, LogRhythm)
  • Komunikativnost, loajalitu

Nabízíme:

  • Spolupráci na projektech u TOP 100 firem v ČR
  • Velká příležitost pro kariérní a profesní rozvoj v oblasti IT bezpečnosti
  • Certifikační školení Splunk
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem + zaměstnanecké benefity
  • Příležitost dalšího vzdělávání hrazené firmou, kariérní plán
  • Přátelské prostředí, příležitostný home-office, zdravotní volno
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
  • Podpora a vedení při začátku spolupráce
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na poli IT bezpečnosti

Společnost
Service & Support spol. s r.o.
Adresa
Zvonařka 408/16, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.