PR MANAGER ( ekonomika )

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme posilu do týmu marketingu a komunikace na pozici PR MANAGERA se znalostí ekonomické problematiky a ideálně zkušeností i z agenturního prostředí.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici 3-5 let ( PR agentura, ekonomika, finance..)
  • všeobecný přehled a zájem o oblast ekonomie
  • kreativitu, invenci hledat témata, orientaci v ekonomických médiích a světě
  • schopnost zaujmout, nadchnout, koordinovat vést, ale řešit i executivu
  • výborné prezentační, komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní AJ, výborná ČJ a práce s textem

Pracovní náplň:

  • práce v marketingovém týmu a komunikace napříč multikulturní firmou
  • tvorba PR strategie a její realizace
  • Přípravy obsahového plánu a jeho distribuce jednotlivými komunikačními kanály
  • rešerše globálních studií a výzkumů a jejich adaptace pro lokální komunikaci
  • supervize sociálních sítí a 1-2 podřízených
  • tvorba tiskových zpráv a komunikačních výstupů dle potřeby
  • komunikace s médii
  • řízení, supervize PR akcí (především v oblasti externí komunikace)

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní náplň spojenou s komunikací inspirativních témat
  • perspektivu dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení a atraktivní benefity
  • přátelský tým a příjemné pracovní prostředí nedaleko metra
  • stabilní a zároveň neformální prostředí prestižní mezinárodní společnosti
  • možnost nástup ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Tiskový mluvčí, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura