SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Oddělení informatiky – Úsek informačních technologií

Napadá Vás často, co a jak vylepšit? Máte analytické myšlení a aktivní přístup k řešení problémů? Chcete se naučit něco nového? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

správa operačních systémů pracovních stanic a jejich nadstaveb, komunikačních systémů, kancelářských nebo jiných aplikací pro koncového uživatele a správné funkce síťového prostředí,
týmová spolupráce při správě databázových informačních systémů – konfigurace, řízení přístupů, instalace aktualizací, korekce dat, analýza a řešení chybových stavů,
instalace tiskáren včetně síťových, zajištění funkčnosti ostatních periferií a HW připojených k pracovním stanicím (monitory, skenery, čtečky, dataprojektory, UPS…),
správa čipových karet,
správce helpdeskového systému,
grafické a tiskové práce,
metodická i technická podpora uživatelů,
komunikace s dodavateli,
tvorba technické dokumentace a manuálů.

Požadujeme:

minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru s technickým zaměřením (absolvent vítán),
znalost operačních systémů MS Windows (7 a vyšší),
znalost Active Directory (výhodou),
zkušenosti s prací v MS Office 2007 a výše,
technické a analytické myšlení,
aktivní přístup k řešení problémů a chuť naučit se něco nového,
schopnost poradit si, zjistit informace a pracovat samostatně,
dobré komunikační schopnosti a přirozené vystupování,
flexibilitu, loajálnost, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu.
Součástí přijímacího pohovoru je praktický test znalostí.

Další informace:

nástup dle dohody, možný ihned,
pracovní smlouva na dobu určitou na jeden rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou,
týdenní pracovní doba 40 hodin,
přátelský kolektiv spolupracovníků

MOÚ poskytuje široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

· dotované závodní stravování - teplá strava přímo v místě pracoviště,

· příspěvky na rekreaci, wellness, sport, kulturu, penzijní či životní pojištění dle vlastního výběru v rámci osobního účtu zaměstnance,

· 1 Sick-Day (možnost čerpat 1 den zdravotního volna),

· zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a až pro 3 rodinné příslušníky,

· možnost čerpat bezúročné sociální půjčky,

· peněžní dary z fondu kulturních a sociálních potřeb,

· aktuálně slevy 6 - 16 % u CK Alexandria na pobytový zájezd,

· aktuálně sleva 25 % na produkty Pojišťovny VZP (cestovní pojištění, pojištění domácnosti apod.) zahrnující i rodinné příslušníky,

· aktuálně sleva 15 % na pobyty sjednané u ROAYAL SPA (lázeňské léčebné programy a balíčky)

· klubová karta INFINIT + (slevy 15 - 30 % na produkty).

Společnost
Masarykův onkologický ústav
Adresa
Žlutý kopec 543/7, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.