Společnost HAVI Logistics s.r.o., poskytující komplexní logistické služby globálnímu řetězci rychlého občerstvení, hledá do svého kolektivu nového kolegu / kolegyni na pozici "Pracovník odd. nákupu".

Náplň práce:

  • Řízení zásob distribučního centra v CZ a v SK
  • Vytváření nákupních objednávek zboží určených dodavatelů
  • Správa master dat a cen
  • Úzká spolupráce a komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli a přepravci
  • Operativní řešení situací
  • Tvorba reportů

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní náplň s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stavenky, kurzy, atd.)

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na oddělení nákupu min. 2 roky
  • Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmen - komunikace na denní bázi)
  • Dobrou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a ochotu učit se nové věci.

Váš životopis s motivačním dopisem zasílejte prosím na níže uvedený kontakt.

HAVI Logistic s.r.o

Ivana Cívková

Vašíčkova 125

27204 Kladno

Tel.: 725 924 174

www.havi.com

Společnost
HAVI Logistics s.r.o.
Adresa
Vašíčkova 125, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HAVI Logistics spol. s r.o., Ivana Cívková