ACCOUNT / PROJECT MANAGER – korporátní brandy

Pro našeho klienta, společnost specializující se na tvorbu a rozvoj korporátního designu a identity značky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na samostatnou pozici:

Náplň práce

Na uvedené pozici převezmete do péče portfolio korporátních značek. Jde o značky obchodní, výrobce v různém typu výrobků (potravinářství, móda i jiné).

Hlavní odpovědnost máte za komplexní jednání se zákazníkem. Partnerem je pro vás vedení firmy klienta, interní marketing apod. Jste iniciátorem, budete plánovat projekty akce. Budete řídit jejich realizaci od návrhu po konečné zpracování.

Dalšími úkoly jsou:

  • odpovědnost za finanční roční budget, jeho naplánování a dohled k čerpání pro realizované programy, projekty
  • nastavení harmonogramu pro jednotlivé projekty, pro značku klienta
  • koordinace detailního rozpracování, zadání do "interní výroby", jednání s kolegy specialisty, DTP, zavedenými externisty např. fotografy apod.
  • prezentace, jednání k úpravám kampaní apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v marketingu, PR - praxe min.3 roky
  • zájem o práci pro výstavbu brandu, jeho podporu - zkušenost v agentuře výhodou
  • zkušenost v projektové práci, vedení projektů
  • znalost angličtiny - komunikativně
  • kvalitní schopnost prezentace, jednání na různých úrovních
  • organizační dovednosti

Pracovní podmínky
Nabízíme pozici v dynamické společnosti, v kreativním a přátelském prostředí. Zázemí značky, která pečuje a realizuje práce pro známé brandy, kvalitní výrobky. Svěříme Vám vlastní portfolio značek. Pro šikovné kolegy možnost dalšího růstu. Kancelář s výbornou dostupností.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Account Manager, Project Manager, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Karlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.