Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ vzdělání pro práci v sociálních službách odpovídající zákonu č. 108/2006 Sb. O sociálních službách,
  • znalost standardů kvality sociálních služeb, tvorby individuálních plánů,
  • velmi dobrou úroveň psaného projevu a schopnost práce s textem, uživatelskou znalost práce na PC,
  • praxi v sociální oblasti, optimálně z přímé práce s klienty, v délce alespoň 2 roky (nad rámec studentských praxí),
  • velmi dobré komunikační schopnosti (včetně komunikace s klienty v krizi), otevřenost v jednání, schopnost týmové práce,
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme

  • smysluplnou, ale zodpovědnou a náročnou práci v přímém kontaktu s klienty služby,
  • zázemí zkušeného týmu,
  • další vzdělávání, osobnostní a profesní rozvoj,
  • uplatnění vlastní invence při rozvoji programů,
  • zázemí finančně stabilní organizace,
  • velmi dobré finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích práce,
  • pozici vhodnou pro muže (s ohledem na náplň práce a cílovou skupinu služby)

Náplň práce

  • přímá individuální práce s klienty,
  • administrativní práce související s poskytováním služby,
  • podíl na dalším rozvoji služeb a programů, včetně metodické práce,
  • komunikace se spolupracujícími subjekty,
  • podíl na propagaci služby a aktivní vyhledávání zájemců,
  • podíl na péči o prostředí a prostory služby a prostory sídla organizace

Společnost
VHLED, z.s.
Adresa
Sámova 210/6, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.