TEMPUS STAVEBNÍ je neustále rostoucí a rozvíjející se stavební firma. Náš tým se skládá ze zkušených stavařů, kteří společně s podporou architektů, inženýrů a ekonomů, řídí, koordinují a optimalizují celý průběh výstavby. Poskytujeme svým klientům služby na vysoké technické a kvalitativní úrovni. Chceš být i ty součástí týmu který realizuje sny o lepším bydlení?

Přípravář

Do firmy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Přípravář/rozpočtář.

Jaká bude vypadat tvá náplň práce?

- příprava a zpracovávání výkazů výměr, rozpočtů a cenových nabídek dle projektové dokumentace

- příprava podkladů pro výběrová řízení subdodavatelů

- kontrola správnosti a úplnosti odevzdávaných nabídek, vyřizování objednávek

- zodpovědnost za přípravu zakázky v rámci předvýrobní přípravy

- zajištění výrobní a montážní dokumentace zakázky, včetně dokumentace skutečného provedení

- koordinace stavby v součinnosti se stavbyvedoucím

- vytváření evidence průběžných nákladů zakázky

- zajištění podkladů pro fakturace

- sledování ekonomiky staveb

Co od Tebe požadujeme?

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru se zaměřením na pozemní stavitelství, bytovou výstavbu

- praxi na obdobné pozici min. 3 roky

- aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci

- flexibilitu, spolehlivost a schopnost pracovat samostatně ale i jako člen týmu

- orientaci v projektové dokumentaci

- organizační schopnosti

- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- roční bonus

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- firemní vozidlo

- výborné platové podmínky, na dohodě

- příjemné pracovní prostředí

- slevy na produkty z portfolia společnosti

- příspěvky na sportovní a kulturní aktivity

- služební telefon

- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se sídlem v Praze

Společnost
TEMPUS GROUP a.s.
Adresa
Radlická 505/58, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel