Pro pražskou PR agenturu, která pracuje pro klienty jako je STK pro chlapy, UNICEF, Amundi nebo Czech Trade, hledáme chytrého a šikovného člověka s minimálně rokem zkušeností z PR či mediálního světa.

PR Account Manager

Co budete dělat?
* samostatně řídit projekty od návrhu až po vyhodnocení a prezentaci klientovi
* jednat s klienty, novináři a dodavateli
* vymýšlet komunikační strategii, nabídky a plány
* vést tým lidí, učit je a předávat jim své zkušenosti

Co hledáme ?
* praxi v Public Relations a zkušenost s vedením týmu
* dobré nápady a chuť vymýšlet zajímavé projekty
* znalost mediální scény a schopnost orientovat se na ní
* výbornou znalost českého a anglického jazyka

Co nabízíme?
* práci na zajímavých projektech, kterými se budete chtít pochlubit
* atraktivní, byť náročnou práci pro prestižní klienty
* fajn lidi v kanceláři
* zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, sick day, možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení)
* odměny dle dosahovaných výsledků
* nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zasílejte nám své životopisy v českém a/nebo anglickém jazyce.

Kontakt:
Stance Communications, s.r.o.
Hana Hadravová
Office Manager

Adresa
Jungmannova 750/34, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel