Náplň práce:

- komunikace s klienty firmy

- příprava podkladů

- prezentace a inovace klientských portfolií

- správa svěřeného portfolia

- týdenní reporty

- podpora manažera při plánování

- sledování konkurence a konkurenčních produktů a jejich vyhodnocení

Požadujeme:

- ukončení SŠ/SOU

- komunikativnost

- cílevědomost

- (NE)ochota (ALE) touha učit se novým věcem

- orientace na výsledek

- zdravé sebevědomí

- vlastnost neumět prohrávat vítána

- jakýkoliv plynulý světový jazyk výhodou (AJ, NJ, FJ, RJ)

Čeho se u nás musíte bát:

- tvrdá práce

- spousta přesčasů

- práce ve stresu

- práce pod nátlakem

Co Vás u nás potěší:

- hlavní pracovní poměr

- FIX 25 000 - 50 000,- Kč ALE PRO TYHLE DROBNÉ K NÁM NECHOĎTE!

- neomezené provize a bonusy

- zaměstnanci si po půl roce práce u nás vydělávají (LENOCH) 25 000,- Kč

(DŘÍČ) 125 000,- Kč

- vše potřebné k Vašemu úspěchu dodáme

- lukrativní pracovní prostory

- možnost cestovaní po celém světě v rámci našich poboček

- nástup IHNED

Společnost
COVERDEAL HOLDINGS LIMITED, odšt. závod
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Zákaznický servis, Makléř, Marketingová komunikace, Pracovník call centra, Specialista marketingu, Prodejce po telefonu/Telesales, Osobní bankéř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

COVERDEAL HOLDING LIMITED, odšt. závod