Hlavní účetní/Chief Accountant

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost působící v oblasti elektrotechniky se sídlem na jihovýchodním okraji Prahy – obsazujeme pozici Hlavní účetní/Chief Accountant.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení kompletní účetní agendy společnosti
  • zpracování účetních závěrek
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ
  • příprava účetních a statistických výkazů, podkladů pro reporting a finanční analýzy společnosti
  • tvorba interních účetních směrnic
  • vedení menšího týmu (3 podřízení)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • velmi dobrá znalost českých účetních standardů
  • znalost daňové problematiky výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace s mateřskou společností)
  • odpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Nabídka:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost dalšího odborného rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu v anglickém jazyce.

www.ghsconsulting.cz

Společnost
GHS Consulting s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Vodičkova 41, 112 09 Praha 1, Česká republika
+420 224 152 084