Brand Promotion CZ, s.r.o.
Česká společnost s 21letou tradicí. Na evropském trhu patříme mezi přední výrobce reklamního textilu - především kšiltovek, zimních čepic, šál atd.

GRAFIK – GRAFICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY

Požadujeme:

  • znalost práce s vektorovou grafikou (Corel Draw, Adobe Illustrator)
  • znalost vytváření programů pro strojové vyšívání výhodou
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti s 21letou tradicí na mezinárodním trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavá, různorodá práce
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v Brně
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • vytváření grafických korektur a návrhů
  • příprava a tvorba programů pro vyšívací automaty
  • aktivní komunikace s kolegy z ostatních oddělení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis.

Adresa
Železná 690/7a, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.