Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s praxí nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost manažerského účetnictví, schopnost ekonomických rozborů, základní znalost účetní a daňové problematiky
  • schopnost samostatně si svou práci naplánovat, zorganizovat a také úspěšně dokončit
  • kreativní myšlení
  • zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • různorodá pracovní činnost
  • flexibilní pracovní doba

Náplň práce

  • po zapracování dohled nad účetnictvím, zpracování daňových přiznání, výsledků a uzávěrek firmy, inventarizace majetku, asistence při kontrolách, příprava podkladů pro auditory
  • vytváření ekonomických rozborů a jejich prezentování

Společnost
Firma FAULHAMMER s.r.o.
Adresa
Tržek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel