Jsme mezinárodní společnost, zabýváme prodejem, distribucí a vývojem v oblasti zabezpečení objektů, vozidel a GPS monitoringu. Základem našeho úspěchu je široké portfolio nabízených produktů od renomovaných výrobců z celého světa.
Poskytováním kvalitních služeb a hlavně díky usilovné práci se nám daří najít vždy to nejlepší řešení pro zákazníka.
Díky individuálnímu přístupu, rychlým reakcím na potřeby trhu a precizně sehranému týmu jsme silní a nebojíme se výzev!
Jsme TSS Group.
Tak do toho pojď s námi! Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Regionální obchodní manažer/ka divize zabezpečení objektů

Co Vás čeká?

  • Budete pečovat o zákazníky, prezentovat jim novinky, vypracovávat cenové nabídky a rozpočty.
  • Budete oslovovat nové zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a představovat naše produkty a služby.
  • Jako správný odborník v oboru budete umět poskytnout poradenství.
  • Monitoring trhu a zpracování informací o připravovaných projektech bude nedílnou součástí Vašeho pracovní dne.
  • Stanete se aktivním členem týmu a budete zodpovědný/á za plnění plánů a obchodních cílů.
  • Na cestách za zákazníky strávíte 4 dny v týdnu.

Co od Vás čekáme my?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou nejlépe technického zaměření
  • zkušenost s aktivní obchodní činností
  • ŘP skupiny B
  • ovládání MS Office
  • Hledáme samostatného člověka, který se nebojí práce a povinností, který by se rád v tomto oboru realizoval a pomohl nám v naší snaze rozvíjet společnost.

Nabízíme Vám:

  • motivační platové podmínky
  • firemní telefon, notebook
  • firemní automobil
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost seberealizace
  • účast na celkovém rozvoji firmy

Termín nástupu ihned nebo dle dohody.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčito.

V případě, že se chcete stát členem našeho týmu, zašlete nám svůj motivační dopis a životopis.

Společnost
TSS Group s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TSS Group s.r.o., Ludmila Tomalová