Významná společnost se zahraniční účastí působící již řadu let na českém trhu v oblasti recyklace druhotných surovin.

Personalista – mzdový účetní

Požadujeme:

- SŠ/VŠ ekonomického nebo humanitního směru

- znalost mzdové agendy

- znalost zákoníku práce

- 2 roky praxe z obdobné pozice - podmínkou

- znalost Microsoft Office – Word, Excel, Outlook (pokročilá znalost Excelu)

- řidičské oprávnění sk. B (výhodou)

- loajalita, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

- zaměstnání u stabilní společnosti

- práci na plný úvazek

- 5 týdnů dovolené

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a profilu kandidáta

- zajímavá a různorodá náplň práce
- mobilní telefon, notebook

- dotované obědy/stravenky

- výuka anglického jazyka

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na dětskou rekreaci

- nástup možný ihned

Náplň práce:

- příprava podkladů pro externí firmu zajišťující zpracování mezd (cca 350 zaměstnanců)

- zadávání dat do personálního a mzdového systému

- komunikace s příslušnými institucemi (OSSZ, zdravotní pojišťovny, ÚP, ...), smluvními lékaři, externí společností zajišťující služby BOZP, atd.

- vedení osobních spisů zaměstnanců

- spolupráce při náboru nových zaměstnanců

- zpracování pracovněprávní agendy (nástupy, výstupy, změny v pracovních poměrech), DPP, DPČ

- příprava podkladů a účast na kontrolách (OSSZ, zdravotní pojišťovny, atd.)

- zpracování statistiky a reportů (pro ÚP, Český statistický úřad, interní)

- spolupráce na ročním vyúčtování daní (s externí společností zpracující mzdy)

- evidence pracovních úrazů, spolupráce s externí společností BOZP, odeslání příslušných dokumentů

- administrativní podpora regionů

Společnost
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
Adresa
Ke Kablu 289/7, Praha – Dolní Měcholupy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel